Камишіна призначено постійним керівником «Укрзалізниці»

В.о. голови правління «Укрзалізниці» Олександра Камишіна затверджено головою правління компанії на постійній основі терміном на чотири роки. Про це повідомив сам Камишін.

Сьогодні Кабмін затвердив нашу команду правління на постійній основі: членів правління затверджено на три роки, мене — на чотири. Так подала наглядова рада, Кабмін підтримав”, — написав Камишін у Facebook.

Керівник нагадав, що чергові тимчасові повноваження його та правління вже двічі продовжувалися і мали закінчуватися 31 березня.

Тепер сторінку «тимчасового правління» ми перегортаємо і починаємо з чистого аркуша. За відведений час треба ще встигнути довоювати війну, а потім все відбудувати”, — наголосив голова «Укрзалізниці».

Камишин був призначений в.о. голови правління «Укрзалізниці» у серпні 2021 року.

Олександр Камишин закінчив Київський політехнічний інститут, а також Міжнародний університет фінансів, має також перший рівень ACCA у сфері обліку та аудиту та пройшов управлінські програми у бізнес-школі Insead (Франція).

У 2009-2012 роках керував Карлівським машинобудівним заводом, що контролюється інвесткомпанією Dragon Capital.

У 2012-2019 роках працював у компанії SCM, де обіймав посаду інвестиційного менеджера та члена Наглядової ради транспортних холдингів групи SCM.

З початку 2020 року до приходу в Мінінфраструктури був керуючим партнером інвесткомпанії Fortior Capital.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

1Комментарий

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *