Кабмін утворив делегацію для переговорів з ЄС про лібералізацію вантажних перевезень

Кабінет міністрів на засіданні у п’ятницю, 20 травня, затвердив склад делегації, щоб розпочати переговори з Європейським Союзом щодо укладання угоди про вантажні автомобільні перевезення між Україною та ЄС, повідомляє «Урядовий портал».

Це означає максимально можливу лібералізацію у цьому питанні та у питанні доступу до європейських портів”, — зазначив під час засідання прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Прем’єр поінформував, що, за оперативними даними Держмитслужби, загальна вартість товарів, які у квітні були експортовані з України, склала $2,7 млрд — удвічі менше порівняно з квітнем 2021 року.

Щодня урядова команда працює над розширенням пропускної здатності нашого західного кордону. Ми будуємо нову логістичну систему. Відкриваємо нові пункти пропуску, «зелені коридори». Максимально спростили проходження митниці, аби бізнес міг та швидко експортувати продукцію”, — наголосив Шмигаль.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *