Кабмін розширив територію Ізмаїльського порту

Кабінет міністрів на засіданні у п’ятницю, 26 травня, включив до меж території Ізмаїльського морського порту п’ять земельних ділянок. Про це повідомив постійний представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Внесено зміни у додаток до розпорядження КМУ від 09.12.2020 року №1549 «Про межі території морського порту Ізмаїл», якими передбачено включення до меж території морського порту Ізмаїл 5 земельних ділянок, розташованих на території Старонекрасівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області, відповідно до вимог статті 8 ЗУ «Про морські порти України»”, — написав Мельничук у Telegram.

Ізмаїльський морський порт розташований в акваторії Кілійського гирла річки Дунай. Кількість вантажних причалів — 24, довжина вантажного причального фронту — 2,7 кілометра. У порту працюють портові оператори ДП «Ізмаїльський морський торговельний порт», ТОВ «Сервіспорт», ТОВ «Вілле Форте Україна», ТОВ «Нью Енерджі», ТОВ «Ізмаїльський елеватор» та інші.

На початку травня 2023 року Ізмаїльський порт достроково виконав річний план з вантажопереробки в обсязі 6,187 млн тонн. За словами голови ДП “Адміністрація морських портів України” Юрія Литвина, це рекордні за всю історію існування порту темпи виконання річних показників.

За підсумками 2022 року Ізмаїльський порт збільшив вантажопереробку порівняно з 2021 роком у 2,2 разу — до 8,89 млн тонн.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *