Кабмін призначив Ворону першою заступницею голови Адміністрації судноплавства

Кабінет міністрів на засіданні у п’ятницю, 12 серпня, призначив Юлію Ворону першою заступницею голови Державної служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства (Адміністрації судноплавства). Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Юлія Ворона у 2018-2020 роках працювала у Державній службі морського та річкового транспорту на посаді директора Департаменту надання адміністративних послуг, а з грудня 2019 по лютий 2020 року вона виконувала обов’язки голови держустанови.

У квітні 2022 року колишня Державна служба морського та річкового транспорту (Морська адміністрація) після проведеної урядом оптимізації отримала нову назву — Державна служба морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства (Адміністрація судноплавства). Відомство реалізує державну політику у сфері морського та річкового транспорту, торговельного мореплавства, судноплавства на внутрішніх водних шляхах, навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства, а також у сфері безпеки на морському та річковому транспорті (крім сфери безпеки мореплавства суден флоту рибної галузі).

У серпні 2021 року Адміністрацію за підсумками проведеного кадрового конкурсу очолив Віталій Кіндратів. У жовтні 2021 року на посаду заступника голови Морської адміністрації було призначено Анатолія Іванкевича, заступника голови Морської адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації — Віктора Вишньова.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *