Кабмін призначив відповідального за цифровізацію заступника голови Адміністрації судноплавства

Кабінет міністрів на засіданні у вівторок, 14 березня, ввів Сергія Максимова до штату заступників голови Адміністрації судноплавства. Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Призначено Максимова Сергія Олександровича заступником голови Державної служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації”, — написав Мельничук у Facebook.

Сергій Максимов багато років очолював підрозділи відділів інформаційних технологій в національних компаніях. Зокрема, в період з 2020 до 2022 року займався політикою цифрової трансформації та інформаційної безпеки у сфері оборони Міністерства оборони. До призначення на посаду в Адміністрацію судноплавства працював в управлінні комп’ютеризації та інформаційних технологій в ДП «Український інститут інтелектуальної власності».

Максимов з перших днів приєднався до оновленої команди Адміністрації судноплавства, перед якою стоять задачі з максимальної цифровізації всіх процесів, зокрема й в дипломуванні моряків. Впевнений, що Сергій разом зі своєю командою фахівців прискорить ці процеси та допоможе морській спільноті отримувати послуги швидко та якісно”, — прокоментував призначення голова Адміністрації судноплавства Євгеній Ігнатенко.

В середині лютого Кабмін звільнив Юлію Ворону з посади першої заступниці голови Адміністрації судноплавства та призначив на посаду заступника голови Адміністрації судноплавства Олега Липового.

Наприкінці січня Кабмін звільнив заступників голови Адміністрації судноплавства Анатолія Іванкевича та Віктора Вишньова, які працювали на цих посадах із жовтня 2021 року.

23 грудня 2022 року Кабінет міністрів призначив Євгенія Ігнатенка головою Адміністрації судноплавства. Одночасно Кабмін звільнив Віталія Кіндратіва, який очолював Адміністрацію судноплавства з серпня 2021 року.

У квітні 2022 року колишня Державна служба морського та річкового транспорту (Морська адміністрація) після проведеної урядом оптимізації отримала нову назву — Державна служба морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства (Адміністрація судноплавства). Відомство реалізує державну політику у сфері морського та річкового транспорту, торговельного мореплавства, судноплавства на внутрішніх водних шляхах, навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства, а також у сфері безпеки на морському та річковому транспорті (крім сфери безпеки мореплавства суден флоту рибної галузі).

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *