Кабмін призначив радницю Кубракова його заступницею

Кабінет міністрів на засіданні у п’ятницю, 1 липня, призначив Олександру Азархіну на посаду заступника міністра інфраструктури. Про це повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Призначено Азархіну Олександру Костянтинівну заступником міністра інфраструктури України”, — написав Мельничук у Telegram.

Як уточнили в МІУ, Азархіна координуватиме роботу новоствореного Відділу критичної інфраструктури. Його основне завдання — системна відбудова та розвиток об’єктів інфраструктури, які є важливими для економіки, національної безпеки та оборони України.

Олександра Азархіна раніше обіймала посаду радника міністра інфраструктури. До того — працювала на посадах директора Команди підтримки реформ, координатора проекту в рамках пілоту «Укравтодору» та Світового банку (WiM, зважування-в-русі), комунікаційного менеджера команди реформ Мінприроди, редактора та продюсера на Громадському телебаченні, експерта з комунікацій реформ у Міністерстві аграрної політики та продовольства. Є членом правління ГО «Центр перспективних ініціатив та досліджень», яка має портфоліо українських та міжнародних проектів.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *