Колишній голова Морської адміністрації тимчасово очолить Держмитслужбу

Кабінет міністрів на засіданні у середу, 1 лютого, поклав виконання обов’язків голови Державної митної служби на заступника голови Держмитслужби Сергія Звягінцева. Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Крім того, Кабмін звільнив Олександра Щуцького з посади першого заступника голови Держмитслужби, а також відсторонив від виконання повноважень за посадою заступника голови Держмитслужби Руслана Черкасського. Стосовно останнього відкрито дисциплінарне провадження.

Сергій Звягінцев з квітня 2017 до січня 2020 року обіймав посаду директора Департаменту регулювання зовнішньоекономічної діяльності Міністерства економічного розвитку і торгівлі. З січня 2020 року очолював Департамент державного нагляду та контролю за безпекою на морському та річковому транспорті Державної служби морського та річкового транспорту. З лютого 2020 року виконував обов’язки голови цього відомства, а з липня 2020 року обіймав посаду голови.

У січні 2021 року Звягінцев був призначений заступником голови Держмитслужби.

У листопаді 2021 року голова Держмитслужби Павло Рябікін перейшов на посаду міністра з питань стратегічних галузей промисловості, після цього обов’язки голови виконував директор департаменту боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Держмитслужби В’ячеслав Демченко.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *