Кабмін погодив звільнення керівника Херсонської ОВА

Кабінет міністрів на засіданні у вівторок, 28 червня погодив звільнення голови Херсонської обласної військової адміністрації Геннадія Лагути. Про це повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Погоджено звільнення Лагути Геннадія Миколайовича з посади голови Херсонської обласної державної адміністрації”, — написав Мельничук у Telegram.

У коментарі «Суспільному» сам Лагута заявив, що не писав заяву на звільнення.

Поки як працював, так і працюю”, — сказав він.

Голови місцевих держадміністрацій в Україні призначаються та звільняються Президентом за поданням уряду — тобто звільнення голови Херсонської ОВА ще має схвалити Володимир Зеленський.

Геннадій Лагута був призначений головою Херсонської обласної державної адміністрації у жовтні 2021 року. До цього він був заступником голови Херсонської обласної ради від партії мера Херсона Ігоря Колихаєва «Нам тут жити».

Після російського військового вторгнення, 25 лютого 2022 року, Лагута виїхав з Херсона, знищивши таємні документи обладміністрації, й надалі керує областю з-поза меж окупованої росіянами території.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *