Кабмін погодив кандидатури нового керівника АМПУ і директорів трьох держстивідорів

Кабінет міністрів погодив призначення Олексія Вострікова тимчасовим виконувачем обов’язків голови ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ). Про це йдеться у розпорядженні №540-р від 28 червня, яке оприлюднене на Урядовому порталі.

Погодитися з пропозицією Міністерства інфраструктури про тимчасове покладення виконання обов’язків голови ДП «Адміністрація морських портів України» на заступника голови з технічних питань та розвитку інфраструктури цього підприємства Вострікова Олексія Миколайовича”, — ідеться в документі.

Крім того, розпорядженнями №537-р, №538-р та №539-р Кабмін погодив призначення директорів Одеського морського торговельного порту (ОМТП) Олексія Мясковського, морського торговельного порту «Чорноморськ» В’ячеслава Волошина та морського торговельного порту «Южний» Олександра Олійника. Раніше вони обіймали посади виконувачів обов’язків директорів цих стивідорних компаній.

Із січня 2020 року обов’язки голови ДП «АМПУ» виконував Олександр Голодницький.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *