Кабмін частково поміняв правління «Укрзалізниці»

Кабінет міністрів у п’ятницю, 13 травня, ухвалив розпорядження №384-р, яким вніс зміни до складу правління «Укрзалізниці».

Зокрема, Кабмін припинив повноваження членів правління «Укрзалізниці» Павла Цубера та Григорія Бойка «у зв’язку з розірванням трудових контрактів за згодою сторін».

Водночас уряд прийняв рішення повернути до складу правління Романа Черніцького та ввести до складу правління Володимира Крота і В’ячеслава Єрьоміна. Їх призначено на строк до 31 березня 2025 року.

Чисельність членів правління «Укрзалізниці» збільшилася з 7 до 8 осіб.

У березні Кабмін затвердив діючий на той момент склад правління «Укрзалізниці» на постійній основі. Зокрема, головою правління був затверджений Олександр Камишін.

У грудні 2021 року Кабінет Міністрів змінив склад правління «Укрзалізниці» Тоді були припинені повноваження члена правління компанії Романа Черніцького, натомість тимчасово призначено членами правління Павла Цубера та Євгена Шрамка.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *