Ізмаїльський порт удруге прийняв поїзд «Вікінг»

Поїзд комбінованого транспорту «Вікінг» удруге прибув до Ізмаїльського морського порту із вантажем целюлози у контейнерах. Про це повідомила прес-служба ДП «Ізмаїльський морський торговельний порт» (ІЗМ МТП).

Контейнерний потяг «Вікінг» вдруге прибув до Ізмаїльського порту — цієї ночі на ВПК-1 закінчено перевантаження за прямим варіантом партії целюлози (1,5 тис. тонн), що прибула з Білорусі та попрямує водою до Сербії”, — вказала прес-служба.

Ізмаїльський порт удруге прийняв поїзд «Вікінг»
Фото: facebook.com/izmport

Перший вантаж целюлози «Вікінг» привіз до Ізмаїльського порту в липні 2021 року — тоді це був 41 стандартний сорокафутовий контейнер.

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

У 2021 році «Укрзалізниця» розширила на Ізмаїл перевезення вантажів поїздом комбінованого транспорту «Вікінг». Приєднання до маршруту поїзда станції Ізмаїл стало результатом спільної роботи «Укрзалізниці», ДП «ІЗМ МТП», АТ «Пласке» та партнерів.

Міжнародний проект «Вікінг», започаткований у 2002 році з метою підвищення конкурентоспроможності залізничного транспорту порівняно з іншими видами транспорту, дозволив поєднати регіони Чорного та Балтійського морів. Нині у ньому беруть участь 8 країн. Учасники проекту активно працюють у напрямках збільшення вантажопотоку у складі поїздів «Вікінг» та розширення його географії.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *