Іван Ніякий візьме участь у кадровому конкурсі Морської адміністрації

Віце-президент Морської палати України, директор компанії «Краншип» Іван Ніякій вирішив взяти участь у конкурсі на посаду першого заступника голови Державної служби морського та річкового транспорту (Морської адміністрації).

Я в морській справі все свідоме життя, пройшов шлях від початкової позиції до керівника компанії. Я знаю та бачу проблеми галузі. Ми з колегами з Морської палати України, провідними професіоналами у своїй справі, постійно перебуваємо на зв’язку, обговорюємо та опрацьовуємо шляхи вирішення ключових проблем нашої індустрії. Час перейти від дискусій до практики”, — заявив Ніякий.

Останніми роками Морська адміністрація пережила серйозні випробування. Орган часто критикувався за відсутність професіоналізму та компетентних кадрів, згадувався в контексті безперервних корупційних скандалів, просуванні різних темних та сірих схем. У професійній спільноті давно накопичилося невдоволення тим, що відбувається: незаконно призначеними капітанами портів, відсутністю системи забезпечення та нагляду за безпекою мореплавання, недостатньою кількістю професіоналів у штаті Морської адміністрації.

Проте лідери індустрії зазначають, що з приходом нового міністра інфраструктури у травні 2021 року помітна позитивна динаміка у роботі над проблемами галузі. Розкриваються корупційні схеми, залучаються ключові майстри для реформ всередині відомства.

Нова команда готова та має ресурси для якісної реформи системи. Буду радий застосувати свій досвід та навички на благо спільної справи. Упевнений, що разом однією командою професіоналів ми зможемо нарешті навести лад і викорінити корупцію та некомпетентність у галузі”, — наголосив Ніякій.

Кабінет міністрів 26 січня оголосив кадровий конкурс на посаду першого заступника голови Морської адміністрації з. За законом, конкурс триває 45 днів із моменту оголошення.

Читайте також: «Отсутствие четких и прозрачных процедур серьезно ограничивает развитие портов». Иван Ниякий подвел итоги 2021 года в морской отрасли

Іван Ніякій розпочав свою кар’єру у 2010 році. За 10 років він пройшов шлях від морського агента до директора ТОВ «Краншип», однієї з найбільших транспортних компаній країни.

У 2018 році Ніякий став віце-президентом ключового галузевого об’єднання — Морської палати України, яка ставить завдання захищати інтереси бізнесу та працівників, супроводжувати розробку нормативно-правових актів, вирішувати першочергові завдання галузі та доводити, що Україна може стати провідною морською державою.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *