Іспанія залучить нідерландський танкер для постачання питної води до Країни Басків

В іспанській Країні Басків, на тлі аномальної спеки та посухи і вимушеної економії води, вирішили залучити для водопостачання танкери. Про це повідомляє нідерландське видання NOS.

Зокрема, передбачається, що танкер-хімвоз Dutch Spirit (прапор — Нідерланди) буде доставляти щоденно 2,3 тис. кубометрів питної води до порту Більбао з іспанського Бермео.

Це чи не вперше ми використовуємо свої судна для транспортування питної води до європейського регіону з нестачею води”, — прокоментував Тім Шваста, представник німецької компанії E&S Tankers, яка володіє Dutch Spirit.

Він додає, що в майбутньому з урахуванням змін клімату в Європі все частіше залучатимуть танкери для транспортування питної води.

Попередньо постачання триватимуть кілька тижнів, але можуть продовжитись до жовтня. В іспанській провінції Біскайя, що входить до Країни Басків, для постачання води вже використовуються 16 танкерів.

Такі заходи в країні вимушені вживати на тлі аномальної спеки та посухи, яка призвела до вимушеної економії води. Найбільш суворі заходи запровадили в Країні Басків — там закрили фонтани і заборонили поливати парки і сади та наповнювати басейни.

Іспанські ЗМІ писали, що запаси води в країні падають три місяці поспіль: водосховища зберігають на 1,3% менше, ніж минулого тижня, а їхня загальна заповненість становить менше 40%.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *