Іспанія обмежить перевалку у відкритому морі у своїх водах

Іспанія вживатиме жорстких заходів щодо обмеження перевалки вантажів із судна на судно у відкритому морі.

Як повідомляє Splash 24/7, починаючи з квітня 2023 року танкери, які хочуть здійснювати операції з перевалки вантажів «борт-в-борт» (ship-to-ship) біля узбережжя Іспанії, повинні отримати на це дозвіл у найближчому іспанському порту.

Після введення санкцій проти Росії, кількість ship-to-ship операцій різко зросла. Росіяни вивозять сиру нафту зі своїх портів на невеликих танкерах, а згодом перевантажують паливо на «тіньовий» флот.

Так, за останній рік «гарячі точки» операцій з перевалки в морі з’явилися у Південно-Східній Азії, а також біля Каламати в Греції та поблизу Куети, іспанського форпосту на узбережжі Північної Африки. Така тенденція викликає занепокоєння урядів багатьох країн через потенційні екологічні ризики.

Держави-члени Міжнародної морської організації (IMO) планують обмежити ship-to-ship операції по всьому світу. Найближчим часом пропозицію обговорять в юридичному комітеті ООН.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *