HHI розробила систему безпілотної навігації для морських суден

Південнокорейська суднобудівна корпорація Hyundai Heavy Industries (HHI) представила на виставці Consumer Electronics Show (CES) 2022 у Лас-Вегасі систему безпілотної навігації для морських суден, повідомляє The Korea Herald.

Програмне забезпечення автономної навігації розроблене дочірньою компанією концерну Avikus. Перший рейс вантажного судна із цією системою повинен відбутися вже у першому кварталі 2022 року.

У червні 2021 року Avikus успішно завершила пілотні випробування невеликого автономного судна в Корейському каналі.

Наша місія — забезпечити повністю автономну навігацію для створення найбезпечніших суден”, — наголосив інженер HHI Джу Хе Ген під час прес-конференції на виставці CES.

Він додав, що в компанії працюють над іншими рішеннями, які повинні змінити галузі суднобудування та морських перевезень вантажів. Серед таких технологій у HHI відзначили виробництво та перевезення водневого палива, а також створення повністю роботизованих будівельних майданчиків.

Корейський уряд прогнозує, що світовий ринок автономних суден збільшиться до 2025 року майже вдвічі — до 180 трлн вон ($152 млрд) з приблизно 95 трлн вон у 2021 році.

HHI розробила систему безпілотної навігації для морських суден
Фото: hhi.co.kr

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

Hyundai Heavy Industries є найбільшою суднобудівною компанією світу. На її частку припадає близько 17% загального світового обсягу виробництва суден.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *