Hapag-Lloyd збільшив виручку на 55% у 2022 році

Німецький оператор контейнерних ліній Hapag-Lloyd AG у 2022 році збільшив виручку порівняно з попереднім роком на 54,7% — до €34,5 млрд.

Як ідеться в оприлюдненому перевізником попередньому фінансовому звіті, здебільшого зростання відбулося за рахунок збільшення середньої фрахтової ставки з $2003 до $2863 за TEU. Проте вже до кінця року фрахтові ставки значно знизилися, оскільки зменшилися затори у портах та на терміналах і знизився попит.

Показник EBITDA зріс на 78% — до €19,4 млрд, операційний прибуток — на 86,2%, до €17,5 млрд, що в першу чергу пов’язано з вищими фрахтовими ставками. Водночас, збої в глобальних ланцюжках постачання та інфляція призвели до значного збільшення витрат компанії.

Обсяги перевезень у 2022 році скоротилися порівняно з попереднім роком на 0,8% і склали 11,8 млн TEU.

У Hapag-Lloyd уточнили, що опублікують повний фінансовий звіт у березні 2023 року.

Hapag-Lloyd (штаб-квартира — Гамбург) — п’ята контейнерна лінія світу. Згідно з актуальними даними Alphaliner, компанія контролює 6,8% світового ринку морських контейнерних перевезень. Активний флот перевізника становить 248 суден (120 власних) місткістю 1,795 млн TEU (1,111 млн TEU).

Контейнерна місткість Hapag-Lloyd становить близько 3 млн тонн, включаючи один з найбільших та найсучасніших парків рефрижераторних контейнерів. Загалом 126 лінійних сервісів по всьому світу забезпечують швидке та надійне сполучення між більш ніж 600 портами на всіх континентах. Hapag-Lloyd є найбільшою лінійною судноплавною компанією, що перевозить вантажі на трансатлантичних, близькосхідних, латиноамериканських та північноамериканських контейнерних сервісах.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *