Hapag-Lloyd і партнери збудують середземноморський контейнерний хаб в Єгипті

Німецька контейнерна судноплавна компанія Hapag-Lloyd, термінальний оператор Eurogate та їх партнери з Близького Сходу збудують у єгипетському порту Дамієтта новий контейнерний термінал, який повинен стати новим центром контейнерної перевалки у Східному Середземномор’ї. Про це повідомила прес-служба Hapag-Lloyd.

Згідно з підписаною на початку травня угодою, у спільному підприємстві Damietta Alliance Container Terminal, яке оперуватиме терміналом, частка Hapag-Lloyd становитиме 39%. Eurogate та її дочірня компанія Contship отримають по 29,5%, близькосхідні Middle East Logistics & Consultants Group та Ship&CREW Egypt SAE — по 1%.

Запуск термінала потужністю 3,3 млн TEU на рік, що отримав назву Terminal 2, заплановано на 2024 рік. Він зможе приймати судна місткістю до 24 тис. TEU.

Для розробки та експлуатації нового контейнерного терміналу уряд Єгипту надав концесію терміном на 30 років.

З новим терміналом Hapag-Lloyd значно покращить свою перевалку на ринку Східного Середземномор’я, а також доступ до місцевої торгівлі в Єгипті”, — зазначив генеральний директор Hapag-Lloyd Рольф Хаббен Янсен.

У порту Дамієтта також функціонує контейнерний термінал потужністю 1,5 млн TEU.

Hapag-Lloyd та Eurogate уже володіють спільними терміналами в Марокко та в порту Вільгельмсхафен у Німеччині.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *