«Грейн-Трансшипмент» перевіз річками майже 400 тис. тонн вантажів у 2021 році

ТОВ «Грейн-Трансшипмент» у 2021 році перевезло внутрішніми водними шляхами України 382 тис. тонн вантажів. Про це повідомила прес-служба компанії.

Зокрема, було транспортовано 370 тис. тонн зернових вантажів, 5 тис. тонн — генеральних, 7 тис. тонн — наливних.

Річковий термінал «Перлина Дніпра» у місті Дніпро у 2021 році зміг досягти обсягу перевалки 107 тис. тонн.

У «Грейн-Трансшипменті» також заявили про поповнення флоту новими одиницями. Так, у 2021 році було отримано плавкран «Цефей» — перший із плавкранів, якими планує оперувати компанія.

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

У вересні 2021 року компанія «Грейн-Трансшипмент» розпочала перевезення зернових вантажів річкою Південний Буг з Новоодеського елеватора.

У листопаді компанія розпочала перевезення наливних вантажів внутрішніми водними шляхами.

ТОВ «Грейн-Трансшипмент» (розпочало діяльність у 2017 році) надає повний комплекс послуг на морському та річковому транспорті, включаючи агентування та експедирування, фрахтові послуги, послуги з організації морських, річкових, автомобільних та залізничних перевезень у сегменті генеральних, негабаритних, навалочних та інших вантажів. Компанія оперує десятьма суднами та займається будівництвом власного флоту.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *