Греція продає порт Волос

Греція ініціювала процес продажу контрольного пакета акцій порту Волос. Відповідну заяву поширило національне приватизаційне агентство HRADF у понеділок, повідомляє Reuters.

Консультанти HRADF вивчать можливу зацікавленість інвесторів стосовно продажу не менше 67% Адміністрації порту Волос, що управляє портом, через міжнародний тендер”, — ідеться у заяві.

У липні в рамках великомасштабної приватизації портового господарства Греції влада країни виставила на торги порти Олександруполіс та Ігумениця.

У 2020 році Грецька агенція з приватизації (HRADF) оголосила міжнародні тендери для відбору інвесторів та операторів для портів Олександруполіс, Ігумениця, Іракліон і Волос, проте вони не відбулися через кризу, спричинену пандемією COVID-19.

Першими портами Греції, які були приватизовані іноземними інвесторами, виявилися Пірей та Салоніки. Наразі Пірей контролюється китайською групою COSCO, яка придбала 51% акцій найбільшого в країні у 2016 році, а 67% акцій порту Салоніки були куплені у 2018 році інвестиційним консорціумом, до якого входили Deutsche Invest Equity Partners GmbH, Terminal Link SAS та компанія Belterra Investments LTD, що належить ростовському бізнесменові Івану Саввіді.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *