Греція подовжила збір заявок претендентів на контрольний пакет у порту Волос

Грецький уряд продовжив на два тижні, до 3 лютого 2023 року, терміни подання заявок на купівлю контрольного пакету акцій у порту Волос. Відповідну заяву поширило національне приватизаційне агентство HRADF, повідомляє Reuters.

Продовження було визнане необхідним після запитів від чотирьох інвестиційних схем”, — ідеться у заяві грецької агенції.

Потенційні інвестори не називаються.

У жовтні 2022 року HRADF запустила процес продажу не менше 67% акцій у компанії, яка управляє портом Волос.

Влада Греції також мала намір продати інвесторам порти Александруполіс та Ігумениця. Однак у листопаді 2022 року тендер на приватизацію порту Олександруполіс було скасовано «через його підвищену геостратегічну важливість».

У 2020 році HRADF оголосила міжнародні тендери для відбору інвесторів та операторів для портів Олександруполіс, Ігумениця, Іракліон і Волос, проте вони не відбулися через кризу, спричинену пандемією COVID-19.

Першими портами Греції, які були приватизовані іноземними інвесторами, виявилися Пірей та Салоніки. Наразі Пірей контролюється китайською групою COSCO, яка придбала 51% акцій найбільшого в країні у 2016 році, а 67% акцій порту Салоніки були куплені у 2018 році інвестиційним консорціумом, до якого входили Deutsche Invest Equity Partners GmbH, Terminal Link SAS та компанія Belterra Investments LTD, що належить ростовському бізнесменові Івану Саввіді.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *