Гирло Бистре на Дунаї знов відкрилося для проходу суден

Прохід суден каналом Дунай—Чорне море через гирло Бистре відновився після майже двотижневої перерви. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» із посиланням на інформацію Міністерства інфраструктури.

Гирло Бистре, яке з’єднує судноплавним каналом Кілійське гирло з Чорним морем, відкрилося для торговельного флоту на початку липня, після звільнення острова Зміїний та встановлення контролю над прибережною ділянкою акваторії у цій частині Чорного моря. Деблокада гирла Бистре суднового ходу Дунай—Чорне море заощаджує бізнесу щонайменше $500 тис.

Проте уже 28 липня у водах Бистрого у результаті зіткнення з невідомим вибуховим пристроєм отримало пробоїну мале гідрографічне судно «Шляховик» ДУ «Держгідрографія», 1 серпня — лоцманський катер «Орлик» філії «Дельта-лоцман» ДП «АМПУ». 3 серпня на виході в Чорне море з гирла Бистре річки Дунай на невідомому вибуховому пристрої підірвався плавучий кран. Після цих трьох інцидентів гирло Бистре знову закрили для проходу.

В середині липня ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ) оголосило про намір виконати днопоглиблення у каналі гирла Бистре суднового ходу Дунай—Чорне море, через який на даний час можуть проходити судна з осадкою не більше 3,9 метра.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *