Французська компанія передасть 200 нових зерновозів для перевезення зерна з України

Французька лізингова компанія Ermewa передасть австрійській Rail Cargo Logistics 200 новозбудованих вагонів-зерновозів для перевезення зерна з України, повідомляє Rail Freight.

Першу партію з 25 зерновозів передали вже наприкінці жовтня, а до кінця 2023 року надійде ще 175.

Нові вагони моделі Tagnpps спеціально розроблені для перевезення сільськогосподарської продукції. Їх максимальний об’єм становить 95 кубометрів, вантажопідйомність — 69,7 тонн. Усі вагони будуть оснащені пристроями GPS і придатні для цифрового автоматичного зчеплення (DAC).

Вагони також мають деякі інноваційні функції. Дах і люки були оптимізовані для кращого збереження продуктів. Крім того, ці вагони Ermewa будуть з більш товстого металу, а отже, безпечніші”, — пише видання.

Безпека також була підвищена за рахунок впровадження ергономічної системи відкривання даху, розташованої на рівні землі. Це означає, що більше не буде необхідності підніматися на дах, зменшуючи ризики ураження електричним струмом або падіння.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *