Флот УДП перевіз 200 тис. тонн вантажів у червні

ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» у червні 2022 року збільшило обсяги перевезень власним флотом до 200 тис. тонн. Про це повідомив в.о. генерального директора УДП Дмитро Москаленко в інтерв’ю ЦТС.

За його словами, з початку року підприємство повернуло до експлуатації 35 своїх барж, що були несправними та не використовувалися.

Ми «підняли» 35 барж за перше півріччя. Це баржі, які стояли без документів, незатребувані. Запустили ремонтну програму, намагаючись дотриматися балансу між якістю й темпами, оскільки на Дунаї гострий дефіцит флоту. За півроку було проведено понад 140 міжрейсових ремонтів. Наразі УДП оперує 200 баржами”, — зазначив Москаленко.

За словами керівника УДП, поповнення флоту 35 баржами означає його збільшення на 20%, тоді як обсяги перевезень збільшилися удвічі.

У лютому-березні розпочинали зі 100 тис. тонн, у червні УДП перевезло 200 тис. тонн вантажів”, — додав він.

Також, з метою оптимізації перевезень, було передислоковано частину флоту з Верхнього Дунаю на Нижній. На даний момент 95% флоту пароплавства зосереджено в нижній течіях ріки.

Довгі збиткові рейси змінилися короткими. Однією й тією ж кількістю тоннажу робимо більше оборотів і більший обсяг перевезень. На нижньому Дунаї ми працюємо здебільшого на Констанці. Стартували з 25 днів на один рейс, зараз прагнемо досягти показника 15 днів”, — прокоментував Москаленко.

За його словами, технологічні процеси навантаження караванів барж у портах Придунав’я повністю відпрацьовані, однак є проблеми з вивантаженням у іноземних портах, наприклад, у порту Русе (Болгарія).

ПрАТ «УДП» здійснює річкові вантажоперевезення по Дунаю та морські вантажоперевезення. До складу вантажного річкового флоту входять 75 самохідних та 245 несамохідних суден. Морський вантажний флот представлений сімома суднами дедвейтом 3,3-4 тис. тонн (шість суховантажів типу «Ізмаїл» та один танкер «Десна»). Основу вантажів складає металургійна сировина, що постачається до придунайських країн. Річковий пасажирський флот компанії представлений теплоходами «Молдавія», «Україна», «Дніпро» та «Волга».

Флот УДП у 2021 році збільшив перевезення вантажів порівняно з 2020 роком на 3,8% — до 1,37 млн тонн. У тому числі, перевезення річковим флотом УДП минулого року зменшилися на 0,9% — до 1,08 млн тонн.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *