Філіпп Грушко увійшов до наглядової ради UVCA

Член наглядової ради ТІС та Neptune, партнер та співзасновник інвестиційного фонду SD Capital Філіпп Грушко увійшов до наглядової ради Української асоціації венчурного та приватного капіталу (Ukrainian Venture Capital and Private Equity Association — UVCA). Про це повідомила прес-служба SD Capital.

Разом з іншими поважними членами ради, Філіпп буде залучений до створення стратегії діяльності Асоціації, визначення напрямів діяльності UVCA, а також до роботи із новими членами Асоціації”, — вказала прес-служба.

Українська асоціація венчурного та приватного капіталу об’єднує 50 підприємств та асоціацій, що зацікавлені в активному залученні інвестицій в Україну. UVCA ставить на меті поширення інформації про можливості інвестування в Україні та багатовекторної підтримки інвесторів у всіх аспектах діяльності.

Експертиза Філіппа з реалізації великих індустріальних greenfield проектів, а також його знання ринків Європи, ОАЕ та України, стануть у нагоді для виконання місії UVCA”, — наголосили в SD Capital.

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

Філіпп Грушко довгий час працював у компаніях «великої четвірки» (PricewaterhouseCoopers, Deloitte, Ernst & Young та KPMG) у Німеччині. Згодом очолив напрямок розвитку бізнесу групи ТІС та був куратором реалізації JV із компанією Cargill щодо будівництва сучасного зернового термінала Neptune потужністю 5 млн тонн на рік.

Наразі Грушко є членом Наглядової ради TІС та Neptune. Він має досвід трьох масштабних M&A зі стратегічними партнерами: P&O Maritime, Cargill, DP World. Також Грушко залучав фінансування ЄБРР та IFC на загальну суму $74 млн. А нещодавно, у 2021 році, Грушко об’єднав зусилля з партнерами для розвитку напрямку зелених інвестицій.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *