ФДМ здав в оренду частину виробничого майданчика в порту Чорноморськ на першому з початку війни аукціоні
Фонд державного майна (ФДМ) за результатами першого від початку війни електронного аукціону в Одеській області підпише договір оренди терміном на 5 років частини виробничого майданчика вантажного терміналу ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ» площею 120 квадратних метрів. Про це повідомив голова регіонального відділу ФДМУ в Одеській та Миколаївській областях Олександр Славський.
Відбувся перший аукціон з оренди. За обʼєкт у Чорноморському порту змагались 4 учасники, а ціна виросла з 4,6 тис. до 12,5 тис. грн”, — написав Славський у Facebook.
Переможцем аукціону в системі «Prozorro.Продажі», який відбувся 29 червня, стало ТОВ «Скай-Шад» з ціною остаточної пропозиції 12,51 тис. грн. Незабаром з ним буде підписано угоду.
Аукціони, як і раніше, проходять онлайн в системі Prozorro.Sale, а тепер і всі документи з переможцем ми зможемо підписати електронно. Сподіваюся, що ці зміни залишаться і після нашої перемоги”, — зазначив Славський.