ФДМ виставив на приватизацію велике підприємство поруч з ОПЗ і портом «Південний»

Фонд державного майна (ФДМ) оголосив конкурс із приватизації цілісного майнового комплексу ДП «Південний державний науково-виробничий центр «Прогрес» в селищі Нові Біляри, який може бути використано як логістичний хаб.

Приватизаційний аукціон повинен відбутися 31 січня 2023 року на «Prozorro.Продажі». Стартова ціна активу — 9,97 млн грн.

Майно підприємства знаходиться у Нових Білярах на Одещині — поруч з Одеським припортовим заводом. Завдяки «зерновій угоді» останній зумів перепрофілювати свої виробничі потужності, і тепер завантажує продукцію на експорт. Також у сусідньому селі Білярі знаходиться порт «Південний». Новий власник може використати «Прогрес» площею 5,82 тис. кв.м для зберігання та перевалки вантажів, співпраці з іншими логістичними хабами”, — наголосили в ФДМ.

До складу об’єкта приватизації входять 13 споруд, серед яких: виробничий будинок, складські приміщення, хімлабораторія, цех первинної переробки лому та відходів, майстерні, насосна станція. Також приватизації підлягають шість транспортних засобів — легкові седани, автобус, бортовий малотонажний.

До об’єкту приватизації не входить земельна ділянка площею 1,79 га. Новий власник матиме право оренди та купівлі землі у відповідної територіальної громади.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *