ФДМ віддасть в оренду приміщення в будівлі Одеського морвокзалу

Фонд державного майна (ФДМ) оголосив про проведення 10 березня 2022 року електронного аукціону з оренди терміном на 5 років частини вестибюля площею 69 квадратних метрів на першому рівні будівлі пасажирського комплексу Одеського морвокзалу.

Актив перебуває в задовільному технічному стані, має підключення до електромережі потужністю 16 кВт, оснащений водозабезпеченням та каналізацією. Переможець аукціону не має обмежень щодо цільового призначення об’єкту оренди”, — зазначається в оголошенні.

Прийом пропозицій від учасників продовжується на електронному майданчику ФДМ до 9 березня 2022 року. Стартова ціна оренди, за якою об’єкт виставлено на аукціон, становить 28,02 тис. грн на місяць.

При цьому у ФДМ зазначили, що відповідно до Законів України «Про державно-приватне партнерство» та «Про концесію» щодо об’єкта діють особливі умови: термін оренди становить не більше 5 років і, у разі передачі в концесію пасажирського комплексу Одеського морського порту , передбачено умову розірвання договору оренди.

ФДМ віддасть в оренду приміщення в будівлі Одеського морвокзалу
Фото: orenda.gov.ua

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *