ФДМ віддасть в оренду приміщення в будівлі Одеського морвокзалу

Фонд державного майна (ФДМ) оголосив про проведення 18 квітня 2023 року електронного аукціону з оренди частини вестибюля площею 69 квадратних метрів на першому рівні будівлі пасажирського комплексу Одеського морвокзалу.

Строк оренди — до кінця воєнного стану стану, плюс 12 місяців після його припинення.

Актив перебуває в задовільному технічному стані, має підключення до електромережі потужністю 16 кВт, оснащений водозабезпеченням та каналізацією. Переможець аукціону не має обмежень щодо цільового призначення об’єкту оренди”, — зазначається в оголошенні.

Прийом пропозицій від учасників продовжується на електронному майданчику «Prozorro.Продажі» до 17 квітня. Стартова ціна оренди, за якою об’єкт виставлено на аукціон, становить 35,3 тис. грн на місяць.

При цьому у ФДМ зазначили, що відповідно до Законів України «Про державно-приватне партнерство» та «Про концесію» щодо об’єкта діють особливі умови. Зокрема, у разі передачі в концесію пасажирського комплексу Одеського морського порту, передбачено умову розірвання договору оренди.

ФДМ віддасть в оренду приміщення в будівлі Одеського морвокзалу
Фото: orenda.gov.ua

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *