ФДМ віддасть в оренду приміщення в адмінбудівлі АМПУ

Фонд державного майна (ФДМ) оголосив про проведення 16 березня 2022 року електронного аукціону з оренди терміном на 5 років нежитлових приміщень площею 102 квадратні метри на першому рівні адміністративної будівлі, що обліковується на балансі ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ).

Актив перебуває у задовільному технічному стані, має підключення до електромережі потужністю 5 кВт, водозабезпечення, каналізації. Переможець аукціону не має обмежень щодо цільового призначення об’єкта оренди”, — зазначається в оголошенні.

Водночас ФДМ зауважує, що б’єкт є пам’яткою культурної спадщини, тому орендар має дотримуватись охоронного договору, що укладений між АМПУ та Одеською ОДА.

Прийом пропозицій від учасників продовжується на електронному майданчику ФДМ до 15 березня 2022 року. Стартова ціна оренди, за якою об’єкт виставлено на аукціон, становить 1,46 тис. грн на місяць.

ФДМ віддасть в оренду приміщення в адмінбудівлі АМПУ
Фото: orenda.gov.ua

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *