ФДМ шукає нового орендаря Червоних пакгаузів в Одеському порту

Фонд державного майна (ФДМ) оголосив про проведення 11 березня 2022 року повторного електронного аукціону з оренди терміном на 5 років групи складів Червоні пакгаузи загальною площею 4,57 тис. квадратних метрів, що перебуває на балансі ДП «Одеський морський торговельний порт» (ОМТП).

Виставлена на аукціон група складається з кількох об’єктів, а саме: нежитлових приміщень першого поверху складу №1 (площею 686,3 кв.м), нежитлових приміщень першого поверху складу №2 (976,5 кв.м), нежитлових приміщень першого поверху складу №3 (1599,1 кв.м) та нежитлових приміщень першого поверху складу-навісу №1-2 (1309,2 кв.м).

Технічний стан об’єктів оренди — задовільний. Об’єкти підключені до електромережі”, — зазначається в оголошенні.

Орендар матиме можливість передавати майно в суборенду, що повинно розширити можливості для використання площ у порту. Водночас зазначається, що у зв’язку з тим, що Червоні пакгаузи є пам’яткою архітектури, і порт має охоронний договір на них, орендар повинен буде дотримуватися цього охоронного договору.

Прийом пропозицій від учасників продовжується в електронній системі «Prozorro.Продажі» до 10 березня 2022 року. Стартова ціна оренди, за якою об’єкти виставлені на аукціон, становить 138,41 тис. грн на місяць.

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

Наприкінці листопада 2021 року ФДМ провів електронний аукціон з оренди терміном на 5 років групи складів Червоні пакгаузи. У торгах брали участь 4 учасники, а ціна зросла майже у 10 разів — до 1,3 млн грн.

Згодом ПП «Адара Плюс», яке перемогло в аукціоні, відмовилося укладати договір оренди об’єкта і було дискваліфіковане. Після цього право оренди перейшло до компанії, що посіла друге місце на аукціоні — компанії «Спецтехюг», яка запропонувала 305 тис. грн. Але й та відмовилася підписувати договір, внаслідок чого аукціон був визнаний таким, що не відбувся.

Складські приміщення Одеського порту, відомі як Червоні пакгаузи, збудовані наприкінці XIX століття та взяті під охорону держави як пам’ятки архітектури місцевого значення. Пакгаузи досі використовуються за призначенням.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *