ФДМ вдруге спробує продати підприємство поруч з ОПЗ і портом «Південний»

Фонд державного майна (ФДМ) повторно оголосив конкурс із приватизації цілісного майнового комплексу ДП «Південний державний науково-виробничий центр «Прогрес» в селищі Нові Біляри, який може бути використано як логістичний хаб.

Приватизаційний аукціон повинен відбутися 8 лютого 2023 року на «Prozorro.Продажі». Стартова ціна активу — 4,985 млн грн.

Майно підприємства знаходиться у Нових Білярах на Одещині — поруч з Одеським припортовим заводом. Завдяки «зерновій угоді» останній зумів перепрофілювати свої виробничі потужності, і тепер завантажує продукцію на експорт. Також у сусідньому селі Білярі знаходиться порт «Південний». Новий власник може використати «Прогрес» площею 5,82 тис. кв.м для зберігання та перевалки вантажів, співпраці з іншими логістичними хабами”, — наголосили в ФДМ.

До складу об’єкта приватизації входять 13 споруд, серед яких: виробничий будинок, складські приміщення, хімлабораторія, цех первинної переробки лому та відходів, майстерні, насосна станція. Також приватизації підлягають шість транспортних засобів — легкові седани, автобус, бортовий малотонажний.

До об’єкту приватизації не входить земельна ділянка площею 1,79 га. Новий власник матиме право оренди та купівлі землі у відповідної територіальної громади.

Попередній приватизаційний аукціон зі стартовою ціною 9,97 млн грн, який був запланований на 31 січня, не відбувся через відсутність заявок на участь. На повторному аукціоні ціну знижено удвічі.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *