Euronav подала до суду через відмову Frontline від злиття
Танкерна компанія Euronav подала заявку до арбітражного суду про введення тимчасових забезпечувальних заходів щодо рішення Frontline щодо розірвання угоди про злиття, внаслідок якої міг бути створений найбільший у світі танкерний оператор.
Як повідомила прес-служба Euronav, найближчим часом компанія готується подати ще один запит до суду щодо обґрунтувань Frontline, яка розірвала угоду про об’єднання в односторонньому порядку.
Euronav зберігає позицію про відсутність підстав для односторонньої дії Frontline, яка відмовилася від злиття. Frontline не представила задовільних підстав для свого рішення”, — наголошується у повідомленні компанії.
Своєю чергою Frontline підтвердила отримання запиту до арбітражного суду Euronav. У компанії повідомили, що наразі юристи аналізують запит.
Frontline ще раз підтверджує, що її рішення про розірвання угоди про злиття було повністю законним”, — наголосили у компанії.
Минулого тижня танкерна компанія Frontline відмовилася від угоди про злиття з Euronav, внаслідок якого міг бути створений найбільший у світі власник та оператор нафтових танкерів з ринковою капіталізацією понад $6 млрд і 146 суден, у тому числі 68 VLCC, 56 Suezmax, 20 LR2/Aframax та 2 FSO.
У липні 2022 року Frontline та Euronav уклали угоду про злиття. Передбачалося, що коефіцієнт обміну акцій Euronav та Frontline становитиме 1:1,45 відповідно. В результаті акціонери Euronav мали володіти 59% акцій об’єднаної компанії, Frontline — 41%. Тоді компанії заявили, що «немає жодних гарантій, що між сторонами буде досягнуто остаточне рішення, оскільки завершення угоди залежить від низки умов».