Електронна черга для вантажівок запрацює на усіх прикордонних пунктах до кінця 2022 року

Електронна черга для вантажних автоперевізників запрацює на усіх українських пунктах пропуску через кордон до кінця 2022 року. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передає «Укрінформ».

В деяких пунктах пропуску електронна черга вже запрацювала в режимі накопичення даних. Це експериментальний режим, який необхідний для того, щоб накопичити дані по тому, як проходять автомобілі за добу. Після цього до кінця року електронна черга працюватиме на всіх пунктах пропуску”, — розповів Шмигаль.

За його словами, перевізники зможуть в телефонному режимі або використовуючи інші електронні засоби комунікації записуватись у чергу для проходження митного контролю.

Раніше Міністерство інфраструктури анонсувало, що сервіс Електронної черги («е-черги») на прикордонних пунктах пропуску автотранспорту почне з’являтися у жовтні 2022 року.

Проєкт реалізується у співпраці з Міністерством цифрової трансформації, Державною митною службою та Державною прикордонною службою і вже презентований перевізникам. Наразі йде збір зауважень та пропозицій з боку професійних об’єднань.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *