DP World заклав перший камінь на будівництві нового порту у Сенегалі

Глобальний портово-логістичний оператор DP World (ОАЕ) та уряд Сенегалу заклали перший камінь на ознаменування початку будівництва нового порту Ндайан. Про це повідомила прес-служба DP World.

Ця подія стала результатом концесійної угоди, підписаної між DP World та урядом Сенегалу у грудні 2020 року, про будівництво та експлуатацію нового порту в Ндаяні, приблизно в 50 км від вже існуючого порту Дакар. Інвестиції у розмірі понад $1 млрд у два етапи для розвитку порту в Ндаяні стануть найбільшою портовою інвестицією DP World в Африці на сьогодні і найбільшою приватною інвестицією в історії Сенегалу.

Ми залучимо весь наш досвід, технології та можливості в цей портовий проект, завершення якого сприятиме розвиткові Сенегалу протягом наступного століття. Ми дякуємо президенту Саллу, його уряду та адміністрації порту за довіру, яку нам виявили”, — наголосив генеральний директор DP World Султан бін Ахмед Сулайєм.

Перша фаза розвитку порту включатиме будівництво нового контейнерного терміналу з набережною довжиною 840 метрів та нового п’ятикілометрового морського каналу, призначеного для одночасного обслуговування двох 336-метрових суден. Це збільшить спроможність перевантаження контейнерів на 1,2 млн TEU щороку.

На другому етапі передбачається створення 410 метрів додаткової контейнерної пристані та днопоглиблення морського каналу для прийому 400-метрових суден.

Плани DP World також включають розвиток економічної/промислової зони поруч із портом та поблизу міжнародного аеропорту Blaise Diagne, створення інтегрованого мультимодального транспортного, логістичного та промислового центру.

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

DP World (штаб-квартира — Дубай) — один із найбільших портових операторів світу. Ключовими бізнесами групи є порти та термінали (переважно контейнерні), технологічні парки та економічні зони, логістичні та морські сервіси. Оперує 123 логістичними та транспортними активами у 54 країнах. Управляє 78 морськими терміналами у всьому світі.

У червні 2020 року DP World закрив угоду з придбання контрольного пакету акцій контейнерного терміналу TIS Pivdennyi, найбільш глибоководнішого контейнерного терміналу в Україні. Купівля частки — другий досвід успішного партнерства DP World з акціонерами ТІС. Першим спільним підприємством став буксирний оператор P&O Maritime Ukraine.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *