DP World відкриє термінал для перевалки олії у Сомаліленді

Глобальний портово-логістичний оператор DP World розпочав створення нового терміналу для імпорту олії в порту Бербера в самопроголошеній республіці Сомаліленд, пише Splash 24/7.

Обсяг зберігання на новому терміналі складе 18 тис. тонн, його планують розширювати у міру зростання попиту. Термінал зможе обслуговувати судна з осадкою до 16 метрів.

Можливість імпортувати олію оптом і розфасовувати її на місці зробить продукт доступнішим для людей у регіоні та створить робочі місця на місцевому рівні”, — заявили в DP World.

Порт Бербера розташований поруч з одним із найбільш завантажених морських шляхів у світі. DP World заявляє, що планує перетворити порт на інтегрований морський, логістичний і промисловий торговельний центр для обслуговування Африканського Рогу, регіону з населенням понад 140 млн людей.

Порт Бербера розташований у Сомалі, фактично у самопроголошеній державі Сомаліленд. У цьому регіоні проживає 4,5 млн людей, проте більшість країн не визнає Сомаліленд незалежною країною.

DP World (штаб-квартира — Дубай) — один із найбільших портових операторів світу. Ключові бізнеси — порти та термінали (переважно контейнерні), технологічні парки та економічні зони, логістичні та морські сервіси. Оперує понд 120 логістичними та транспортними активами у 54 країнах. Управляє 78 морськими терміналами по всьому світі. У 2022 році збільшив контейнерооборот порівняно з попереднім роком на 1,4% — до 79 млн TEU.

У 2020 році DP World придбав контрольний пакет акцій контейнерного терміналу TIS Pivdennyi, найбільш глибоководного контейнерного терміналу в Україні. Купівля частки — другий досвід успішного партнерства DP World з акціонерами ТІС. Першим спільним підприємством став буксирний оператор P&O Maritime Ukraine.

У вересні 2022 року DP World організував доправлення українських вантажів залізницею до порту Констанца через румунський інтермодальний термінал Дорнешті.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *