DP World організував регулярне доправлення українських вантажів залізницею до порту Констанца

Глобальний портово-логістичний оператор DP World оганізував доправлення українських вантажів залізницею до порту Констанца через румунський інтермодальний термінал Дорнешті. Про це повідомляє The Loadstar.

Нове залізничне сполучення з’єднає українську станцію Вадул-Сірет (Чернівецька область) із терміналом DP World Constanta через нещодавно авторизований термінал у Дорнешті, на південь від українського кордону. Нове сполучення зменшить тиск на автотранспортну мережу і допоможе звільнити румунський порт від заторів.

Ми розвивали цей інтермодальний термінал, щоб допомогти зменшити виникнення значних проблем із заторами, з якими зіткнулися на нашому морському терміналі в Констанці. Крім того, тепер ми зможемо забезпечувати безперебійну роботу з румунським імпортом та експортом, незалежно від великих обсягів транзитних вантажів», — сказав генеральний директор DP World Romania Космін Карстя.

За його словами, на початковому етапі планується запустити «до п’яти поїздів на тиждень» із Дорнешті до порту Констанца, що «забезпечить швидший і ефективніший транзит товарів до/з порту Констанца». Кожен поїзд буде перевозити 50 контейнерів. Очікується, що час у дорозі між Дорнешті та Констанцею не перевищуватиме 36 годин.

Термінал DP World у Дорнешті розпочав роботу цього місяця після того, як митний орган Румунії затвердив режим митного складу. Термінал займає площу 2,5 гектара і має складські приміщення на 2500 TEU.

Дорнешті має митний склад і може консолідувати вантаж на місці, але система означає, що українські водії можуть заощадити паливо та час, а також частково зменшити навантаження на порт Констанца, переповнений вантажами», — пояснив виданню аналітик Informall Даніїл Мельниченко.

Таким чином, українські далекобійники заощадять пробіг і час у сполученні з портом Констанца.

Термінал Дорнешті є частиною нашої стратегії в Румунії з розвитку мережі портів, інтермодальних терміналів і складів для надання стійких, безпечних та ефективних логістичних послуг», — резюмував Карстя.

DP World (штаб-квартира — Дубай) — один із найбільших портових операторів світу. Ключові бізнеси — порти та термінали (переважно контейнерні), технологічні парки та економічні зони, логістичні та морські сервіси. Оперує понд 120 логістичними та транспортними активами у 54 країнах. Управляє 78 морськими терміналами по всьому світі. У 2021 році збільшив контейнерооборот порівняно з попереднім роком на 9,4% — до 77,9 млн TEU.

У 2020 році DP World придбав контрольний пакет акцій контейнерного терміналу TIS Pivdennyi, найбільш глибоководного контейнерного терміналу в Україні. Купівля частки — другий досвід успішного партнерства DP World з акціонерами ТІС. Першим спільним підприємством став буксирний оператор P&O Maritime Ukraine.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі «Порти України». Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *