DP World інвестує понад $130 млн у розвиток логістичного парку в порту Джидда

Глобальний портово-логістичний оператор DP World та Адміністрація портів Саудівської Аравії (Mawani) підписали партнерську угоду терміном на 30 років для будівництва сучасного логістичного парку Jeddah Logistics Park в порту Джидда.

Як повідомила прес-служба DP World, вартість інвестиційного проекту перевищує 500 млн саудівських ріалів ($133,33 млн).

За проектом Jeddah Logistics Park, на території площею 415 тис. квадратних метрів буде збудовано логістичний парк із наземним контейнерним складом місткістю близько 250 тис. TEU та складськими приміщеннями площею 100 тис. квадратних метрів із можливістю їхнього розширення в майбутньому до 200 тис. квадратних метрів. Планується, що створення парку зміцнить присутність DP World у регіоні та надасть Саудівській Аравії новітні мультимодальні логістичні рішення.

Логістичний парк, орієнтований на порт, стимулюватиме операції порту Джидда з реекспорту, скорочуючи час та вартість логістики як для імпортерів, так і для експортерів. Парк надасть інтегровану платформу логістичних послуг, яка зв’яже портові операції з доставкою вантажів «до дверей», забезпечуючи зберігання вантажів з регульованою температурою на додаток до їх обробки, маркування, комплектування або дроблення партій вантажів.

У квітні 2020 року DP World підписала нову концесійну угоду з Mawani про продовження експлуатації та управління Південним контейнерним терміналом в порту Джидда протягом наступних 30 років, взявши на себе зобов’язання інвестувати загалом понад 3 млрд ріалів ($800 млн) у розширення та модернізацію терміналу. Після завершення будівництва оновлений термінал подвоїть контейнерообіг порту Джидда з поточних 2,5 млн TEU до 4 млн TEU і зміцнить позиції порту Джидда як великого торгового та логістичного центру на узбережжі Червоного моря.

DP World (штаб-квартира — Дубай) — один із найбільших портових операторів світу. Ключовими бізнесами групи є порти та термінали (переважно контейнерні), технологічні парки та економічні зони, логістичні та морські сервіси. Оперує 123 логістичними та транспортними активами у 54 країнах. Управляє 78 морськими терміналами у всьому світі. У 2021 році збільшив контейнерооборот порівняно з попереднім роком на 9,4% — до 77,9 млн TEU.

У червні 2020 року DP World закрив угоду з придбання контрольного пакету акцій контейнерного терміналу TIS Pivdennyi, найбільш глибоководнішого контейнерного терміналу в Україні. Купівля частки — другий досвід успішного партнерства DP World з акціонерами ТІС. Першим спільним підприємством став буксирний оператор P&O Maritime Ukraine.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *