ДП «Білгород-Дністровський МТП» відсудило в колишнього орендаря портопункту «Бугаз» понад 2 млн грн

Господарський суд Одеської області ухвалив рішення про стягнення 2,042 млн грн зі стивідорної компанії «Сенат» на користь ДП «Білгород-Дністровський морський торговельний порт» (БДМТП). Про це повідомила прес-служба держстивідора.

Згідно з матеріалами справи 916/2407/21, у серпні 2021 року ДП «БДМТП» звернулося до Господарського суду Одеської області з позовом до «Стивідорної компанії Сенат». Позивач просив суд стягнути з відповідача заборгованість з орендної плати за користування приміщеннями портопункту «Бугаз» у розмірі 1,603 млн грн, а також штраф на суму 160,3 тис. грн і 278,9 тис. грн пені.

Обґрунтовуючи позовні вимоги, держпідприємство повідомило про порушення відповідачем умов договору в частині своєчасного та у повному обсязі виконання зобов’язання з оплати орендної плати на його користь, як балансоутримувача орендованого майна.

Господарський суд своїм рішенням від 22 грудня 2021 року задовольнив вимоги ДП «БДМТП».

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

У жовтні 2021 року портопункт «Бугаз» повернувся у державну власність і у грудні відновив роботу після багаторічної перерви.

У червні Господарський суд Одеської області своїм рішенням зобов’язав ПП «СК Сенат» повернути майно портопункту «Бугаз» Білгород-Дністровському порту, а регіональне відділення ФДМУ — розірвати договір оренди.

Портопункт «Бугаз», розташований у гирлі річки Дністер, входить до складу Білгород-Дністровського морського порту. Портопункт розташований на території 5,4 га, має один причал завдовжки 127 метрів з глибинами до 5,5 метра, критий та відкритий склади, господарські та адміністративні приміщення, а також два портальні крани. Майно портопункту «Бугаз» з 2015 року перебувало в оренді у ПП «СК Сенат». З 2018 року господарська діяльність на Бугазі не здійснювалася.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *