ДП «Білгород-Дністровський МТП» через суд повертає техніку з незаконної оренди

ДП «Білгород-Дністровський морський торговельний порт» виграло суд проти ФОП «Задорожний М.П.» та достроково розірвало договори оренди спецтехніки. Про це повідомила прес-служба держстивідора.

«Держпідприємству буде повернута спецтехніка в кількості 10 одиниць, яка незаконно перебувала в оренді з 2019 року», — вказала прес-служба.

ФОП «Задорожний М.П.» передав майно ДП у суборенду компанії ТТГ «Форвард», яка незаконно орендує ще 10 одиниць спецтехніки держпідприємства, та щодо якої продовжуються судові процеси по розірванню договорів оренди.

За сприятливих рішень, на момент приватизації, всі 20 одиниць спецтехніки повернуться до порту, що дасть змогу майбутньому власнику повноцінно розпоряджатись усім майном приватизованого підприємства”, — наголосили в Білгород-Дністровському МТП.

Фонд державного майна планує до кінця зими 2023 року виставити на аукціон майновий комплекс ДП «Білгород-Дністровський МТП». У травні 2021 року майно держстивідора було передано під управління ФДМ для підготовки до приватизації.

У 2021 році за рішенням суду було повернуто майно портопункту «Бугаз», яке було орендовано компанією «Сенат». У 2022 році було повернуто дві одиниці спецтехніки та іншого майна, яке перебувало в оренді ТТГ «Форвард».

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *