Дохід Єгипту від Суецького каналу досяг рекордної позначки $7 млрд

Дохід Єгипту від експлуатації Суецького каналу у 2021-2022 фінансовому році (ФР, 1 липня — 30 червня) збільшився проти попереднього року на 20,7% — до рекордних $7 млрд. Про це заявив голова адміністрації каналу Усама Рабіа, інформує Reuters.

Рекордний показник обумовлений збільшенням кількості оброблених суден і вантажів. Зокрема, загальний обсяг вантажів також досяг рекордного рівня, збільшившись на 10,9% — до 1,32 млрд тонн. Число суден, що пройшли канал, зросло на 15,7% — до 22 032.

Нові глобальні кризи довели важливість Суецького каналу у забезпеченні стійкості глобальних ланцюжків постачання, додав Рабіа.

Суецький канал забезпечує транзит приблизно 12% світового товарообігу. Канал є основним джерелом валюти в Єгипті.

Суецький канал — безшлюзовий судноплавний канал, що з’єднує Середземне та Червоне моря і забезпечує найкоротший морський шлях між Європою та регіонами навколо Індійського океану та західної частини Тихого океану. Через канал проходить 10-12% світового морського вантажообігу. Довжина каналу — 160 кілометрів, ширина — до 350 метрів, глибина — 20 метрів.

Доходи Єгипту від Суецького каналу збільшилися у 2020-2021 ФР на 2,1% порівняно з попереднім роком — до рекордних $5,84 млрд.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *