До порту «Південний» зайшов перший балкер Продовольчої програми ООН

До морського порту «Південний» прибуло під завантаження судно Brave Commander (прапор — Ліберія), зафрахтоване Світовою продовольчою програмою ООН (World Food Programme, WFP) для перевезення продовольства в Ефіопію. Про це повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури.

Від початку обговорення «зернової ініціативи» Україна розуміла свою відповідальність перед соціально незахищеним населенням країн Афріки, Азії та країн Латинської Америки, яке традиційно було одним з ключових споживачів української агропродукції. Особливо це стосується допомоги тим, хто безпосередньо знаходиться на межі голоду”, — заявив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

У суботу, 13 серпня, розпочнеться завантаження на балкер Brave Commander 23 тис. тонн українського зерна, яке буде направлено для мешканців Ефіопії.

Кубраков наголосив, що Україна співпрацює з WFP щодо збільшення обсягів перевезень продовольства.

Вдячний партнерам з ООН за співпрацю. Плануємо в найкоротші терміни завантажити судно та відправити споживачам. Працюємо над тим, щоб розблоковані порти стали гарантією стабілізації гуманітарної ситуації в світі”, — наголосив Кубраков.

Фото: mtu.gov.ua

22 липня представники України, Туреччини та ООН підписали у Стамбулі «Ініціативу щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів», яка покликана частково розблокувати українські морські порти Одеса, Чорноморськ і «Південний» для експорту зерна та добрив.

В рамках реалізації домовленостей із портів Одеса, Чорноморськ і «Південний» вийшли вже 14 суден, які вивезли понад 430 тис. тонн агропродукції.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *