До порту Чорноморськ зайшло друге судно під завантаження зерном

Морський порт Чорноморськ прийняв друге судно в рамках «Ініціативи про безпечне транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів Одеса, Чорноморськ і «Південний». Про це повідмила пресслужба ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ).

Другим судном став балкер Osprey S (прапор — Ліберія), який візьме на борт 30 тис. тонн кукурудзи.

Ми уже можемо констатувати факт, що «зерновий коридор» запрацював у двох напрямках — на вихід і на вхід до портів України. Наступна ціль — вийти на місячний обсяг перевалки трьох та більше мільйонів тонн сільськогосподарської продукції з інтенсивністю близько 100 суден щомісяця. Ще раз зазначу, що «зерновий коридор» — це безпечна і головне — вигідна можливість для судновласників повернутися в українські порти», — зазначив очільник АМПУ Олексій Востріков.

У липні представники України, Туреччини та ООН підписали у Стамбулі «Ініціативу щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів», яка покликана частково розблокувати українські морські порти Одеса, Чорноморськ і «Південний» для експорту зерна та добрив. Аналогічну угоду підписано між Туреччиною, ООН та Росією.

Таким чином, у рамках ініціативи вже два судна зайшли під завантаження в українські порти. Першим судном став балкер Fulmar S, який також зайшов у порт Чорноморськ.

У рамках реалізації домовленостей із портів Одеса, Чорноморськ і «Південний» вийшли вже 12 суден, які вивезли понад 370 тис. тонн агропродукції до семи країн світу.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”.Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *