До Одеського порту повернувся буксир, який супроводжував перше судно через «зерновий коридор»

Буксир «Булат» ДП «Одеський морський торговельний порт» (ОМТП) повернувся до Одеси після проведення балкера Razoni (прапор — Сьєрра-Леоне) із вантажем української кукурудзи коридором у Чорному морі, безпеку якого підтверджено партнерами-гарантами — ООН та Туреччиною. Про це повідомила прес-служба ОМТП.

Екіпаж буксира «Булат», наші мужні герої, професіонали з багаторічним стажем, справжні патріоти своєї Країни, віддані Одеському Порту, повернулися додому після здійснення першої проводки до Туреччини”, — вказала прес-служба.

22 липня представники України, Туреччини та ООН підписали у Стамбулі «Ініціативу щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів», яка покликана частково розблокувати українські морські порти Одеса, Чорноморськ і «Південний» для експорту зерна та добрив.

Перше судно за цією програмою, яке прямує до порту Тріполі у Лівані з 26 тис. тонн української кукурудзи, пройшло «зерновим коридором» з Одеського порту 1 серпня, а 3 серпня в Стамбулі успішно пройшло перевірку інспекційною групою.

5 серпня з портів Чорноморськ та Одеса вирушив перший караван у складі трьох суден: Navi Star, Rojen та Polarnet. Вони прямують до Туреччини, Великої Британії та Ірландії.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *