Держстивідор «Южний» збільшив обробку вантажів на 19% у лютому

ДП «Морський торговельний порт (МТП) «Южний» у лютому 2022 року збільшило обробку вантажів порівняно з аналогічним періодом минулого року на 19,4% — до 1,23 млн тонн. Про це повідомила прес-служба держстивідора.

Колектив держстивідора мужньо продовжував опрацьовувати судна і після 24 лютого”, — зазначила прес-служба.

Протягом минулого місяця підприємство стабільно підтримувало електрогенерацію України, включаючи розбудову вітряних електростанцій. ДП «МТП «Южний» розвантажило 295,3 тис. тонн імпортних вантажів, серед них 282,1 тис. тонн енергетичного вугілля та 10,2 тис. тонн обладнання для ВЕС.

Експортних вантажів у лютому опрацьовано 886,5 тис. тонн. Переважно це залізорудна сировина українських виробників: ЗРК, ЗРО, чавун тощо.

Біля причалів МТП «Южний» оброблено 9 великотоннажних балкерів типу кейпсайз — на два більше порівняно з лютим минулого року. Обробка на залізниці збільшилася на 5,5% і склала 17 924 піввагони.

Колектив ДП «МТП «Южний» зажди працював і буде працювати задля доброту українців. Сьогодні всі портовики отримали заробітну плату. У цей складний час ми особливо відповідальні перед собою, своєю країною та усіма людьми. У єдності країна пройде всі випробування та стане ще сильнішою та більш згуртованою”, — заявив в.о. директора ДП «МТП «Южний» Олександр Олійник.

ДП «МТП «Южний» оперує причалами №5, 6, 7, 8, 9 та 38 морського порту «Південний». Держстивідор у 2021 році зменшив обробку вантажів порівняно з попереднім роком на 11,2% — до 16,7 млн тонн.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *