Держстивідор «Южний» скоротив обробку вантажів на 11% у 2021 році

ДП «Морський торговельний порт (МТП) «Южний» у 2021 році зменшило обробку вантажів порівняно з попереднім роком на 11,2% — до 16,7 млн тонн. Про це повідомила прес-служба держстивідора.

Переробка експортних вантажів склала 13,8 млн тонн (або 83% вантажообігу), імпортних — 2,14 млн тонн, транзитних та у каботажі — 747 тис. тонн.

Основні експортні вантажі, які обробляло підприємство, — залізорудний концентрат (ЗРК), чавун, метал та зернові, імпортні — нікелева руда, бентонітова глина, добрива, рапс тощо.

Для української генерації електроенергії підприємство перевантажує вугілля та елементи вітроелектростанцій, які перевищують габарити вітряних турбін минулого року. У 2021 році розвантажено три судна з елементами вітрогенераторів, включаючи 79-метрові лопаті, та чотири судна з енергетичним вугіллям для ПАТ «Центренерго» і ДТЕК.

Загалом біля причалів МТП «Южний» у 2021 році оброблено 229 суден, у тому числі 102 великотоннажні балкери типу кейпсайз.

Кожен працівник МТП «Южний» прагне мати високий результат. Як наслідок, підприємство є потужним стивідором, ми демонструємо гідний вантажообіг та високий прибуток. Максимально можливі показники гарантують нам перспективну роботу та вдосконалення. Результати 2021 року мотивують нас на нові звершення і пошук можливостей для розвитку”, — заявив в.о. директора ДП «МТП «Южний» Олександр Олійник.

Минулого року на підприємстві відбулося значне оновлення перевантажувальної техніки, у планах — будівництво нового спеціалізованого комплексу, придбання нових портальних кранів.

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

ДП «МТП «Южний» оперує причалами №5, 6, 7, 8, 9 та 38 морського порту «Південний». Держстивідор у 2020 році збільшив вантажообіг порівняно з 2019 роком на 24% — до рекордних 18,81 млн тонн.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *