Держстивідор «Южний» розвантажує чергову партію обладнання для ВЕС

ДП «Морський торговельний порт (МТП) «Южний» виконує розвантаження чергового судна з елементами вітряних електростанцій (ВЕС). Про це повідомила прес-служба держстивідора.

Судно BBC Lagos (прапор — Антигуа) ошвартувалося біля причалу №7 вранці у четвер, 13 січня. До вивантаження заявлено 2055 тонн вантажу, а саме 6 лопатей, 8 гондол, 8 приводів, 8 хабів та інше обладнання для вітряних електрогенераторів.

Завершити розвантажувальні роботи планується 18 січня.

Держстивідор «Южний» розвантажує чергову партію обладнання для ВЕС
Фото: facebook.com/seaportYuzhny

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

На початку листопада 2021 року держстивідор «Южний» прийняв під розвантаження перше судно з обладнанням для Тилігульської ВЕС у Миколаївській області. Робота першої черги вітроелектростанції потужністю 126 МВт сприятиме скороченню викидів CO2 на 504 тис. тонн на рік.

У жовтні 2020 — березні 2021 року ДП «МТП «Южний» обробило 12 суден із компонентами для вітрогенераторів. Держстивідор розвантажив лопаті, довжина кожної з яких досягала 72,4 метри, а також колони, гондоли, хаби та приводи. Комплекти вивантажувалися на складські площі підприємства та вивозилися на спеціальних трейлерах на об’єкти будівництва ВЕС біля села Сичавка Одеської області.

ДП «МТП «Южний» оперує причалами №5, 6, 7, 8, 9 та 38 морського порту «Південний». Держстивідор у 2021 році зменшив обробку вантажів порівняно з попереднім роком на 11,2% — до 16,7 млн тонн.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *