Держстивідор «Южний» обробляє балкер із вугіллям для ДТЕК

ДП «Морський торговельний порт (МТП) «Южний» розпочало розвантаження судна з партією імпортного енергетичного вугілля для теплоелектростанцій компанії «ДТЕК-Енерго». Про це повідомила прес-служба держстивідора.

Судно Cora Oldendorf (прапор — Ліберія) ошвартувалося біля причалу №8 у вівторок, 12 січня. До розвантаження заявлено 82,5 тис. тонн вугілля.

За даними головної диспетчерської компанії, розвантажити вугілля планується протягом тижня.

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

ДТЕК законтрактувала в Колумбії та США 618 тис. тонн енергетичного вугілля, яке повинно прибути в Україну морем у дев’яти суднових партіях.

Перша партія імпортного вугілля, законтрактованого ДТЕК, прибула до морського порту «Південний» 20 листопада. Після розвантаження на причалі ДП «МТП «Южний», вугілля вирушило на Вуглегірську, Зміївську та Трипільську теплоелектростанції ПАТ «Центренерго». Ще чотири панамакси для потреб ТЕС «ДТЕК Енерго» прибули на термінали ТІС та ДП «МТП «Южний» у порту «Південний» у грудні. Також у грудні один балкер з вугіллям для «ДТЕК Енерго» обробляло ДП «МТП «Чорноморськ». Сьомий балкер на сьогодні перебуває під обробкою на ТІС. У січні очікується прихід в Україну дев’ятого судна з імпортним вугіллям.

Крім того, ДП «МТП «Южний» веде розвантаження балкерів із вугіллям, самостійно законтрактованим ПАТ «Центренерго». До кінця поточного тижня очікується прибуття судна W Arcturus (прапор — Ліберія), яке доставить 74 тис. тонн цього вантажу.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *