Держстивідор «Южний» обробив понад 80 тис. тонн агропродукції з початку роботи зернового коридору

ДП «Морський торговельний порт (МТП) «Южний» у вересні 2022 року обробило 66,1 тис. тонн експортної агропродукції. Про це повідомила прес-служба держстивідора.

За підсумками минулого місяця обсяг відвантаження соняшникового шроту склав 51,2 тис. тонн, пшениці — 8,6 тис. тонн та 6,3 тис. тонн кукурудзи.

Зернова угода забезпечила можливість суднам безперешкодно виходити з українських портів і доставляти аграрну продукцію в різні куточки світу. Ефективне використання ресурсів та комплексна оптимізація вантажних робіт дозволяють МТП «Южний» забезпечувати позитивну динаміку в опрацюванні зернових вантажів”, — вказала прес-служба.

Всього з початку реалізації Ініціативи про безпечне транспортування зерна та харчів з українських портів біля причалів державного стивідора оброблялося 6 суден. Загальний обсяг агропродукції склав 81 127 тонн.

Експорт української пшениці, кукурудзи тощо гарантує продовольчу безпеку для світу та позитивно впливає на національну економіку країни. Колектив підприємства орієнтований на максимальний результат у сучасних умовах. Було проведено раціоналізацію технологій обробки зернових вантажів задля підвищення обсягів перевантаження аграрної продукції”, — наголосив директор ДП «МТП «Южний» Олександр Олійник.

Наприкінці липня представники України, Туреччини та ООН підписали у Стамбулі Ініціативу щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів, яка покликана частково розблокувати українські морські порти Одеса, Чорноморськ і «Південний» для експорту зерна та добрив. Аналогічну угоду ООН та Туреччина підписали з Росією. Угоди діятимуть протягом трьох місяців із можливістю продовження.

За два місяці роботи зернового коридору з українських портів у Чорному морі вийшло 241 судно, яке вивезло 5,5 млн тонн агропродукції до країн Азії, Європи та Африки.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *