Держстивідор ММТП повинен отримати 25 млн грн чистого прибутку у 2022 році — фінплан

Міністерство інфраструктури затвердило фінансовий план ДП «Маріупольський морський торговельний порт» (ММТП) на 2022 рік. Про це повідомила прес-служба держстивідора.

Згідно з документом, обсяги вантажопереробки заплановано у розмірі 6,75 млн тонн, чистий прибуток — 25 млн грн. Суму інвестицій погоджено у розмірі 320,25 млн грн.

Маріупольський порт вміє добре працювати, зокрема й у складні часи. Кілька років тому ми відштовхнулися від дна й пішли вгору, змінили вектор з низхідного на висхідний, а тепер настав час вирішувати завдання вдосконалення моделі управління підприємства, підвищення ефективності, нарощування вантажопотоків і, звичайно ж, запускати в роботу зерновий термінал — наш головний інвестиційний проект”, — зазначив в.о. директора ДП «ММТП» Ігор Барський.

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

У січні 2022 року держстивідор ММТП розвантажив перше після більш ніж півторарічної перерви судно з імпортним коксівним вугіллям.

ДП «ММТП» оперує причалами №1-18 Маріупольського морського порту. Держстивідор у 2021 році збільшив переробку вантажів порівняно з 2020 роком на 4% — до 6,471 млн тонн.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *