Держстивідор ІЗМ МТП спростував повідомлення про затримання директора та його заступника

Поширена заступником голови Комітету Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктури Миколою Тищенком інформація про начебто затримання співробітниками Державного бюро розслідувань (ДБР) директора ДП «Ізмаїльський морський торговельний порт» (ІЗМ МТП) Андрія Єрохіна та його першого заступника Юрія Власенка не відповідає дійсності. Про це повідомила прес-служба держстивідора.

Шановні колеги та партнери! Готуємо офіційну заяву щодо інформації про нібито затримання співробітниками ДБР директора ДП «ІЗМ МТП» Андрія Єрохіна та його заступника Юрія Власенка. Якщо коротко — вона не відповідає дійсності. Детальніше — згодом”, — вказала прес-служба.

В ІЗМ МТП звернули також увагу увагу, що фотографії, опубліковані в дописі Тищенка, взято із нещодавнього повідомлення ДБР щодо затримання посадовців Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в Одеській області.

 Тож до нас вони не мають жодного відношення”, — наголошується у повідомленні.

ДП «ІЗМ МТП» оперує причалами №№4-8, 12-14, 16-26 Ізмаїльського морського порту.

Держстивідор у 2021 році збільшив вантажообіг порівняно з 2020 роком на 28,5% — до 3,868 млн тонн.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *